13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Meda me këngë për Ibrahim Rugovën

- Advertisement -

Të rekomanduara

Meda po vjen me këngë të re.

Këngëtari i njohur shqiptar, Meda, po vjen me projekt të ri muzikor.

Kësaj radhe ai ka vendosur që ta realizoj një këngë kushtuar presidentit historit, Ibrahim Rugova.

- Advertisement -

Ishte Meda ai i cili ka publikuar foto në Instagram, imazh në të cilin shihet në rezidencën e familjes Rugova.

Se bëhet fjalë për këngë kushtuar të ndjerit e ka konfirmuar më pas me një Instastory.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -