23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Majku refuzohet keq nga një femër, ajo ia publikon bisedën

- Advertisement -

Të rekomanduara

Reperi Majk njihet si një nga personat më të dashur për publikun, sidomos me femrat.

Por, atij i ka dështuar një ‘ftesë’ për seks që ia ka bërë një vajze, e cila u hakmorr shumë keq ndaj reperit, shkruan Syri Kosova.

Majk asaj ia ka dërguar numrin e saj, por, vajza e refuzoi duke i thënë “S’du s’më pëlqen”.

- Advertisement -

Më pas, reperi insistoi duke i premtuar kënaqësi në Prishtinë nëse ajo vjen.

Duke e ofenduar, vajza edhe njëherë ia tregoi vendin reperit.

Në fund ai ia la vetëm ‘seen’.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -