Motra e gardianit të Kombëtares së Kosovës do të ju lë pa mend

0
472

Pothuajse në çdo ndeshje Përfaqësuesja e Kosovës e ka fatin të përcillet nga një tifoze super seksi.

Është motra portierit të Përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muric, Amra Muric.

Amra është prezente në çdo ndeshje të Kosovës dhe para ndeshjes gjithmonë kujdeset për ndjekësit e saj në “Instagram” me ndonjë foto tërheqëse.

Padyshim që prezenca e saj nëpër stadiumet kur luan kombëtarja jonë, i ka dhënë hijeshi edhe më të madhe ndeshjes.

Derisa vëllai i saj, Arijaneti përveç Kosovës, mbron ngjyrat e skuadrës së Nottingham Forest, ku është i huazuar nga Manchester City.