0.9 C
Pristina
Friday, December 8, 2023

“Boll o kafshë”, Bleona ‘eskalon’ gjatë xhirimeve të filmit

Rekomandime

Aktori i njohur shqiptar Bes Kallaku ka njoftuar se filmi i ri “Falco”, do të shfaqet nëpër kinema nga 20 Nëntori, shkruan Indeksonline.

Pjesë e këtij filmi do të jetë edhe këngëtarja e njohur Bleona Qereti.

Madje Besi ka shpërndarë një video ku shihet Bleona gjatë xhirimeve, derisa në një rast ajo eskalon duke bërtitur ‘Boll o kafshë’, në drejtim të kameramanëve.

Ajo njihet si një person temperament dhe këtë e ka shfaqur në shumë raste, por që menjëherë ka vazhduar me buzëqeshje.

Kjo ka krijuar një situat mjaft komike.

Më shumë artikuj

Të fundit