26.7 C
Pristina
E enjte, 30 Qershor, 2022

“Për ty Kosovë”, kënga e dedikuar Kombetares se Kosovës (VIDEO)

Rekomandime

Artistët e mirënjohur shqiptarë Ramadan Krasniqi-Dani, Burak Vehapi, Valoni, Gjoni dhe Osmani kanë publikuar këngën e re.

Kënga titullohet “Për ty Kosovë” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip

Për muzikën është përkujdesur Valdrin Abazi, ndërsa producent është “VDsounds”.

Kënga është publikuar në YouTube dhe ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku.

Më shumë artikuj

Të fundit