MPJD e Kosovës mbulohet nga flamuri kuq e zi

Date:

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës është mbuluar ngjyrat kuq e zi.

Flamuri kombëtar kuq e zi është vendosur në ballë te ndërtesës së ministrisë,

Nesër festohet 108 vjetori i Ditës së Flamurit dhe i Pavarësisë së Shqipërisë.

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...