10.9 C
Pristina
Thursday, February 29, 2024

Mustafa para takimit me Kurtin: Shpresoj që të arrijmë sot marrëveshje

Rekomandime

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa është nisur për në Kuvend të Kosovës, aty ku për pak fillon takimin me kreun e LV-së, Albin Kurtin, raporton Gazeta Express.

Shkurtimisht para mediave, Mustafa i shoqëruar nga nënkryetari i partisë, Lutfi Haziri ka thënë se është nisur në takim dhe shpreson që sot të arrihet marrëveshja për koalicion.

” Po shkojmë për të bërë marrëveshje, jemi të përkushtuar”, tha ai.

Pak minuta më parë ndërkaq në Kuvend të Kosovës ka arritur kreu i LV-së, Albin Kurti./Express/

Më shumë artikuj

Të fundit