-0.1 C
Pristina
Wednesday, March 29, 2023

Naim Maloku e quan matrapaz Skënder Hysenin për shkak të Albin Kurtit

Rekomandime

Ish deputeti i AAK’së, Naim Maloku e ka quajtur matrapaz ish-Ministrin e LDK’së, Skënder Hysenin, shkaku i disa deklaratave që ky i fundit ka bërë për liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Maloku ka thënë se ambienti politik në vend duron vetëm hajna, matrapaz e injoranta, duke aluduar kështu për Skënder Hysenin.

“Qe ky ambient politik duron vëtem hajna, matrapaz, injoranta e kurkusha si Ti, këtu ndoshta ke të drejtë por gjërat po ndryshojnë! Populli po vetëdijësohët dhe shpresojmë në fundin, me turp, të klasës politike të cilës edhe Ti i përket”, ka shkruar Maloku.

Më shumë artikuj

Të fundit