2.9 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

E çuditshme: Njeriu më i afërt i Ramushit, në përkrahje të Albin Kurtit

Rekomandime

Ish-komandanti i UÇK-së, Naim Maloku, nëpërmjet një postimi në Facebook, është shprehur fundamentalisht në përkrahje të Albin Kurtit.

Ai, ka deklaruar se Kurtin s’mund ta akuzoj askush për gjithçka të keqe që i ndodhi Kosovës për 20 vite.

Sipas tij, sa më shumë të goditet, aq më i fortë bëhet.

Postimi plotë:

Kot e keni!
Për asgjë të keqe që i ka ndodhë Kosovës,në këto 20 vite ,s mundë e akuzoni dhe s mbanë përgjegjësi.
Sa më shumë e goditni ,edhe më i fortë bëhët.
Edhe nëse deshton me 3. shkurt, më lartë do të ngritet.
Koha e Tij ,dhe gjeneratës të cilën Ky e përfaqëson ,po vjen!
KOSOVA S’DURON MË!

Më shumë artikuj

Të fundit