3.4 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

Muhaxheri tallet me gazetarët: Na ka ftuar në takim drejtori i Administratës

Rekomandime

Gazmend Muhaxheri, anëtar i kryesisë së LDK-së ka gjetur kohë të tallet me gazetarët, në kohën kur Kosova po përballet me ngërç politik.

Ai ka thënë se takimin e ka ftuar Selver Doda, drejtor i Administratës. “Na ka ftuar Selveri për takim.
Nuk e di çka do të bisedohet. Jo nuk ka takim të Kryesisë, na ka thirr Selveri me biseduar me të, me biseduar me të dhe të shohim”.

“Ta shohim a na len Selveri me u taku edhe me kryetarin Mustafa”, ka thënë Muhaxheri. EO

Më shumë artikuj

Të fundit