Friday, July 19, 2024

Natyrale dhe në bikini, Adriana Lima nuk lë vend për imagjinatë

- Advertisement -
- Advertisement -

Është koha e pushimeve dhe figurat më të njohura në botë po qëndrojnë në vende luksoze dhe bregdetet më të bukura të botës.

Këtë sezon të nxehtë vere po e shijon edhe super modelja e njohur, Adriana Lima.

- Advertisement -

38 vjeçarja së bashku me miket e saj po kalon pushimet e verës në Miami ku edhe tregoj fizikun e saj natyral dhe të përkryer.

- Advertisement -

Në bikini shumëngjyrëshe, modelja e famshme dukej në super formë. Nëna e dy fëmijëve e dëshmoj edhe një herë epitetin e një prej femrave më seksi në planet.

Adriana ishte modelja me karrierën më të gjatë në Victoria’s Secret, duke qenë pjesë e tyre nga 1999 deri në 2018.

- Advertisement -

Në 2017 ajo u zgjedh si modelja më e paguar. Sa i përket jetës private ajo thuhet se ka filluar një romancën me biznesmenin turk, Emir Yumar.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura