Friday, July 19, 2024

Nora Istrefi tregon ‘asetet’ në fustan të shkurtë

- Advertisement -
- Advertisement -

Këngëtarja atraktive, Nora Istrefi, së fundi ka postuar një fotografi mjaft tërheqëse në rrjetin social “Instagram”.

Nora në fotografi është veshur me një fustan të shkurtër me ngjyrë pink. Si duket Nora, qenka rrezitur mire, pasi që trupi i saj duket për mrekulli.

Istrefi, edhe pse është nënë e një vajzë, ajo din t’i ruaj format e saja trupore dhe të kujdeset për pamjen e saj në çdo detaj.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura