17.7 C
Pristina
Tuesday, June 6, 2023

Aksident tragjik, ndahet nga jeta Missi i njohur

- Advertisement -

Të rekomanduara

Zanib Naveed do të mbetet një nga femrat me simpatike të botës së modelingut. Ajo ka qenë imazhi i disa markave kryesore dhe karriera e saj padiskutim mund të themi se ka qenë një sukses i vërtetë.

Ish-Miss Bota, Zanib Naveed ka humbur jetën në një aksident me maknë. Sipas mediave të huaja, bukuroshja nga Pakistani ka humbur kontrollin e makinës së saj, tip Mercedez CL2, duke u përplasur kështu me një bordurë.

- Advertisement -

Kjo ka rezultuar fatale për Zanib, sepse mjeti u përmbys dhe ajo gjeti vdekjen e menjëhershme. Zanib Naveed u shpall Miss Pakistani në vitin 2012.

Ndarja e saj nga jeta në mënyrë të papitur ka qenë një tragjedi për familjen e saj dhe modelingun në mbarë globin.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -