Neki Emra ‘tallet’ keq me tërmetin, shokon të gjithë me postimin e tij

0
284
Neki Emra

Këngëtari shqiptar Neki Emra së fundmi ka bërë një batutë jo të këndshme në llogarinë e tij në Instagram.

Emra ka ironizuar me atë çfarë ka ndodhur, teksa ka shkruar se kur pi raki po i duket sikur po bëhet tërmet.

“KUR PO PI RAKI KREJT SI MU BO TERMET PO MDUKET. KREJT SENET PO MSILLEN”, ka shkruar Neki Emra.

Ditën e 26 nëntorit, Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm, me magnitudë 6.4, ndërsa janë shënuar 50 viktime, dhe mbi 900 të lënduar.

Ndihmat kanë qenë të shumta nga shtete të ndryshme, kurse edhe ato nga Kosova kanë qenë të shumta, si me ushqim, veshmbathje dhe gjëra higjienike, por përfshirë dhe familjet e strehuara tashmë në familjet nga Kosova.