21.3 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Nis mbledhja urgjente e Grupit Parlamentar të LDK’së me Isa Mustafën

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në Selinë Qendrore të LDK-së në Prishtinë ka filluar mbledhja urgjente e Grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike e thirrur nga kreu i partisë, Isa Mustafa.

Ky takim vjen në ditën kur do të takohen për të vendosur për mandatarin, presidenti i vendit, Hashim Thaçi dhe kreu i LV-së Albin Kurti.

Ky i fundit, para takimit me presidentin i ka bërë publik propozimet e tij për ministra, derisa, ka kërkuar nga Mustafa që të jep propozimet e tij.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -