13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Nora e djegë prapë rrjetin, fotot e fundit janë tepër seksi

- Advertisement -

Të rekomanduara

Nora Istrefi vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në estradën e Kosovës.

Edhe pse së fundi ka qenë shtatëzënë, ajo ende ka një trup perfekt.

- Advertisement -

Këtë e ka konfirmuar në postimin e fundit në rrjetin social Instagram.

Ajo ka qenë e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe shumë të ngushtë që tregonte linjat e sj trupore.

- Advertisement -

Ndërkohë Istrefi kishte të veshur disa taka të gjata dhe fotot i ka afër një pishine dhe një pianoje.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -