0.7 C
Pristina
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Nora Istrefi me fotosesion të ri, por ky veprim i Robert Berishës po habitë të gjithë

Rekomandime

Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre, shkruan GazetaBlic.Por, pavarësisht kësaj dyshja vazhdojnë të kenë raporte të mira me njëri-tjetrin, shtuar këtu faktin se kanë dhe vajzën Reneenë.

Nora Istrefi ka realizuar një fotosesion të ri ku po duket e mrekullueshme, por veprimi i Robertit ka habitur ndjekësit.


Paraqitjes së Norës nuk i ka rezistuar as ish bashkëshorti tashmë, i cili dhe ka pëlqyer fotot e Norës.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha u ndanë pas 13 vitesh lidhjeje.

Më shumë artikuj

Të fundit