0.6 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

S’do t’i dallonte as Elita në dhomë: Ky gjilanas ngjan frikshëm me Gjikon

Rekomandime

Gjiko si duket e ka një kopje të tij në Gjilan dhe ai është Gëzim Sylejmani

Këngëtari i njohur kosovar po korr suksese me projektet e tij, por së fundi është zbuluar se një djalosh nga Gjilani ‘ia ka këputë krytë atij’, shkruan Reporteri.net

Gëzim Sylejmani është 25 vjeçari që ka ngjashmëri të frikshme me Gjikon, saqë edhe Elita do ta kishte të vështirë që t’i dallonte.

Në foton e mëposhtme mund ta shihni edhe vetë se sa shumë ngjashmëri kanë Gëzimi me Gjikon.

Më shumë artikuj

Të fundit