21.7 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

Nora Istrefi pas kthimit nga pushimet darkon me politikanin e njohur

Rekomandime

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, ka qenë shumë e komentuar kohët e fundit në media pas lajmit të ndarjes nga Robert Berisha.

Ishte Roberti ai që nëpërmjet një postimi dha lajmin se ai dhe Nora i kishin dhënë fund gjithçkaje pas 13 vitesh.

- Advertisement -

Ndërkohë, prej disa ditësh këngëtarja ka qenë së bashku me vajzën dhe nënë në Turqi me pushime.

Së fundmi, Nora është rikthyer në vendlindje ku dhe ditën e djeshme ka publikuar disa video ku shihet në një darkë.

Ajo ka treguar se po darkon me zyrtarin e AAK-së, Besnik Tahiri.

- Advertisement -

Po ashtu nën shoqërinë e tyre është edhe këngëtarja Jehona Sopi.

Nora shfaqet mjaft e buzëqeshur dhe më në formë se kurrë më parë.

- Advertisement -

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit