16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Nota e Shaqirit pas ndeshjes kundër Evertonit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Xherdan Shaqiri shkëlqeu në ndeshjen e Premierligës kundër Evertonit.

Ylli shqiptar i lindur në Gjilan shënoi golin e dytë për Redsat, shkruan Indeksonline.

Ai u vlerësua me notën 7.6 për këtë paraqitje.

Lojtari më i mirë në ndeshje u vlerësua Sadio Mane, derisa dështimi është portieri mysafir, Pickford.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -