18.3 C
Pristina
Tuesday, June 6, 2023

Xherdan Shaqiri – ylli shqiptar rikthehet në fushë me super gol në derbi

- Advertisement -

Të rekomanduara

Xherdan Shaqiri ka realizuar gol të bukur në derbin ndaj Evertonit.

Skuadra e Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Evertonit, me anë të sulmuesit kosovar, Xherdan Shaqiri,

Shaqiri ka shënuar gol në minutën e 18’të, pas asistimit të Mane.

Rezultati aktual i takimit është 2-0.Ja goli

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -