6.5 C
Pristina
Saturday, April 20, 2024

Nuk është Zvicra, kjo pamje fantastike vjen nga një fshat i Kosovës

Rekomandime

Fotografi Faton Ajvazi ka shkrepur një fotografi mahnitëse.

Nëpërmjet dronit ai ka realizuar foto nga lartë të një pjese të fshatit Busavatë të Kamenicës.

- Advertisement -

Ngjyrat e vjeshtës dhe asfalti janë paraqitur në mënyrë perfektë.

Kjo foto është bërë share edhe nga Image of Kosova, faqe që promovon bukuritë natyrore të shtetit të Kosovës.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit