13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Nuk ndalet keqperdorimi i veturave zyrtare, me 3Z bartin edhe mbeturina (FOTO)

- Advertisement -

Të rekomanduara

Keqperdorimi i veturave zyrtare është bërë mjaft shqetësues kohëve të fundit.

Një qytetar ka dërguar një fotografi në redaksinë e “Zëri.info”, duke denoncuar kështu keqperdorimin e veturës zyrtare.

Sipas tij, kjo veturë me targa 3Z, është keqperdorur pasi me të janë bartur mbeturina.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -