13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Oligarku Kastrati vazhdon ta marrë taksën në Rrugën e Kombit, pavarësisht tragjedisë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Shqipëria mbrëmë është goditur nga një tërmet 6.4 ballë i Rihterit me ç’rast ka shkaktuar 24 viktima dhe ende janë duke u kërkuar trupa të tjerë

Sot, pothuajse tërë Kosova I ka sytë nga Shqipëria ku janë mobilizuar I madh dhe I vogël që ti dalin në ndihmë vëllezërve në Shqipëri.

- Advertisement -

Qeveria e Kosovës ka ndarë gjysmë milioni euro mjete kurse para janë duke u dhënë edhe nga biznese të ndryshme.

Shumë qytetarë Kosovar ia kanë mësyer Durrësit për të ndihmuar atje në gjendjen emergjente.

Pavarësisht kësaj, në rrugën e Kombit taksa është paguar rregullisht.

- Advertisement -

Express posedon një faturë ku një qytetarë e ka paguar taksën për t’u future në tunelin e Kalimashit.

Kujtojmë se kjo taksë grumbullohet nga oligarku Shefqet Kastrati, biznesmen shqiptar. /GazetaExpress/

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -