6.1 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Pa dyshim kjo është portierja më e bukur në botë (FOTO)

Rekomandime

Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portierja më e bukur e hokejit në botë.

Nga profili i saj në Instagram, Mikayla ka lënë pa fjalë fansat e saj duke pozuar disa foto hot me rroba banjoje ku dallohet qartë trupi i saj bombastik dhe linjat perfekte.

130 mijë ndjekësit e Demaiter kanë mbetur vërtetë të surprizuar nga këto foto, teksa shumica e tyre janë edhe tifozë të skuadrës Bluewater Hawks, për të cilën luan Mikayla.

Më shumë artikuj

Të fundit