13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Paçarizi tregon se për cilën ministri duhet të ‘përplasen’ Kurti e Mustafa në takimin e radhës

- Advertisement -

Të rekomanduara

Profesori Rrahman Paçarizi ka komentuar përplasjet mes LVV-së dhe LDK-së për koalicionin.

Përmes një postimi ai ka thënë se përplasja në mes të Kurtit dhe Mustafës në takimin e radhës të jetë për Ministrinë e Arsimit.

- Advertisement -

Postimi i tij i plotë:

Une po du me besu qe perplasja ndermjet Albin Kurtit e Isa Mustafes ne takimin e radhes ka me qene se cila parti ka me e marre Ministrine e Arsimit.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -