-0.7 C
Pristina
E martë, 29 Nëntor, 2022

Pajtohen Tuna dhe Nora, fotografohen duke kaluar kohë bashkë

Rekomandime

Pas ndarjes nga Roberti, duket se marrëdhëniet mes tashmë ish-kunatave po përmirësohen.

Dyshja janë parë bashkë duke kaluar kohë me mikun e tyre të përbashkët, Vladrin Sahitin dhe bashkëshorten e tij.

Të katërtit janë shihen në disa fotografi të siguruara nga lajmi.net, e me sa duket po mbajnë një takim për ndonjë bashkëpunim të radhës.

Si Tuna ashtu edhe Nora shumë shpesh bashkëpunojnë me dizajnerin kosovar për veshje për projektet e tyre të ndryshme.

E kjo është hera e parë në në kohë shumë të gjatë që të dy artistet janë parë bashkë në një vend, ndërsa gjatë gjithë kësaj kohe raportet e tyre nuk kanë qenë aspak të mira, duke bërë deklarata dhe postime kundër familjes së njëra-tjetrës.

E megjithëse kanë qenë në një familje, ato asnjëherë nuk janë sjellur si të tilla.

Ndërsa pas konfirmimit të ndarjes së Norës nga Roberti, duket se gjërat jnaë përmirësuar për dy këngëtaret./

Më shumë artikuj

Të fundit