22.5 C
Pristina
Tuesday, September 26, 2023

Pak para ndeshjes me Çekinë, Edon Zhegrova befasohet nga UEFA

Rekomandime

Edon Zhegrova është rikthyer në formë të mirë gjatë javëve të fundit.

Ylli i Kosovës ka zënë vend në formacionin startues të Baselit ku dy herë edhe është shpallur në 11-shen e javës në Zvicrës.

Kjo i ka rënë në sy edhe UEFA-së.

- Advertisement -

Faqja zyrtare e Europa League e ka zgjedhur driblimin e Zhegrovës ndër më të mirët në javën që kaloj.

Shpresojmë që me këtë formë ta paraqitet edhe në dy ndeshjet e radhës, atë kundër Çekisë dhe Anglisë.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit