13.1 C
London
E hënë, 25 Tetor, 2021

Pamje kur dy grabitësit e arrestuar sot në Gjakovë rrahin një punëtor të një pompe karburanti

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Policia rajonale e Gjakovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të cilat dyshohet se morën pjesë në tetë raste të grabitjeve të armatosura.

KTV ka siguruar një video ku shihet se dy grabitësit kanë sulmuar fizikisht një punëtor të një pompe, gjatë grabitjes së tyre.

Sipas policisë, personat e arrestuar janë B.Z i lindur në vitin 1996 dhe M.Sh i lindur në vitin 1990.

Kujdes, pamjet mund të jenë të rënda.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img