0.7 C
Pristina
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Pamje nga vendi ku dyshohet se treni e mbyti një të mitur në Klinë

Rekomandime

Para një orë në Klinë ka ndodhur një aksident ku dyshohet se treni ka goditur për vdekje një vajzë të mitur.

Dëshmitarët kanë thënë se vajza dyshohet se ka vdekur në vendin e ngjarjës, ndërsa policia nuk kanë arritur ende ta konfirmojnë këtë, shkruan Magazina.al

Tani në vendin e ngjarjes ndodhen ekipet e emergjencës dhe Policia e Kosovës të cilët po hetojnë rastin.

Më shumë artikuj

Të fundit