23.7 C
Pristina
Monday, April 8, 2024

Pamje të frikshme nga Peja e Gjakova: Rrebesh shiu dhe breshëri i thyen pemët në qytet

Rekomandime

Rajoni i Dukagjinit është përfshirë nga moti i keq, ku shiu dhe breshëri kanë shkaktuar disa dëme në qytete.

Në Gjakovë, Klinë dhe Istog, në orët e pasdites ka pasur reshje të shumta shiu të shoqëruara me bubullima.

- Advertisement -

Në disa video të cilat janë publikuar nga Meteo Ballkan, shihet se si pasojë e reshjeve të mëdha të shiut të ketë pasur edhe disa vërshime.

Më poshtë mund të shikoni pamjet.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit