16.6 C
London
E martë, 26 Tetor, 2021

Pamje të frikshme nga Peja e Gjakova: Rrebesh shiu dhe breshëri i thyen pemët në qytet

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Rajoni i Dukagjinit është përfshirë nga moti i keq, ku shiu dhe breshëri kanë shkaktuar disa dëme në qytete.

Në Gjakovë, Klinë dhe Istog, në orët e pasdites ka pasur reshje të shumta shiu të shoqëruara me bubullima.

Në disa video të cilat janë publikuar nga Meteo Ballkan, shihet se si pasojë e reshjeve të mëdha të shiut të ketë pasur edhe disa vërshime.

Më poshtë mund të shikoni pamjet.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img