0.9 C
Pristina
Friday, December 8, 2023

Pamje të reja në Prishtinë: Ndihma të plagosurit, armët që u përdorën…!

Rekomandime

Indeksonline ka siguruar disa pamje të reja të krimit që ndodhi pasditen e sotme në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Në video shihen të plagosurit dhe armët që u përdorën (kallashnikov AK-47 dhe pistolet).

I gjithë ky konflikt ndërmejt dy familjeve nga kryeqytetit, Rafuna dhe Mehmeti, erdhi si pasoje e një vije kadastrale.

Pamjet më poshtë:

Më shumë artikuj

Të fundit