11.7 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Arrestohet edhe personi i tretë për rastin në ‘Lagjen e Spitalit’

Rekomandime

Prokuroria tashmë ka bërë kërkesë që të ndalet edhe një person në ndalim prej 48 orëve. Personi i tretë që do të ndalet ka qenë i plagosur. Ai ka qenë vetëm i gërvishtur nga një plumb.

Konflikti në mes të familjes Mehmeti dhe Rafuna besohet se është ashpërsuar së fundmi.

Lajmin për të ndaluarin e tretë e bëri të ditur për Express, prokurori i rastit Ilaz Beqiri.

“Jemi duke i vazhduar hetimet. Do ta ndalojmë edhe një të dyshuar të tretë për këtë rast. Për momentin motivi thuhet të jetë pronësor”, i tha Gazetës prokurori Beqiri.

Më shumë artikuj

Të fundit