11.8 C
Pristina
Saturday, December 2, 2023

Pamje të tmerrshme/ Sapo u shkëput një masiv, vijojnë shembjet te Shkëmbi i Kavajës (Video

Rekomandime

Shkëmbi i Kavajës pësoi shëmbje të konsiderueshme pas tërmetit të fuqishëm ditën e djeshme.

Por shembja dhe rrëshkitja e dherave ka vijuar edhe mbrëmjen e sotme, besohet nga dobësimi i masivit, pasi lëkundje të tjera nuk janë regjistruar.. Qytetarët kanë filmuar vonë në mbrëmje rrëshkitjet masive të gurëve në këtë zonë të Durrësit.

Në pamje dallohet shtullunga e madhe e pluhurit e ngritur buzë autostradës.

div style=”width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 178.571%;”>

Më shumë artikuj

Të fundit