13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Pamjet, Gent Cakaj pret që t’i hapi derën e makinës gruaja në moshë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Shumë shpesh kemi parë në media që kur një zyrtar i lartë del nga makina, përgjithësisht një ‘bodyguard’ nxiton t’i hapë derën… por sot Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka thyer një ‘rekord të ri’.

Pamjet që do të shihni më poshtë tregojnë momentin kur Ministri rreth të 30-tave në moshë, pret që derën e makinës t’ja hapë një grua, e cila për më tepër është dhe në moshë shumë herë më të madhe sesa vetë Cakaj.

Pamjet, e regjistruara ceremoninë e marrjes së kryesisë së OSBE-së nga Shqipëria (në Bratislavë) nuk kanë nevojë për shumë komente:

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -