13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Pas gati dy orësh përfundon takimi VV- LDK në Kuvend

- Advertisement -

Të rekomanduara

Është kryer takimi ndërmjet krerëve të LDK’së dhe Lëvizjes Vetëvendosje në objektin e Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Nuk dihet nëse është arritur ndonjë marrëveshje.

- Advertisement -

Ndryshe ky takimi i sotëm ka zgjatur rreth dy orë.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -