16.6 C
London
E martë, 26 Tetor, 2021

Pas nominimit të Vjosa Osmanit, “mblidhen” Hashim Thaçi, Sami Lushtaku e Rrahim Pacolli

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, zyrtari i fuqishëm i PDK-së, Sami Lushtaku dhe sekretari i AKR-së, Rrahim Pacolli janë takuar në një nga hotelet e kryeqytetit.

Lajmin e ka bërë publik, vetë Pacolli, përmes një postimi në profilin e tij nëFacebook, raporton Gazeta Blic.

“Me miqte me te mire”, ka shkruar ai, derisa e ka postuar edhe këtë fotografi.

Ndryshe, ky takim ka ardhur pak minuta pasi LDK e zyrtrarizoi Vjosa Osmanin, kandidate për kryeministre.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img