Pas tragjedisë që ndodhi në koncertin ku mori pjesë edhe Dhurata Dora, Soolking merr këtë vendim

0
182

Dje në koncertin e mbajtur nga Soolking dhe Dhurata Dora kishin humbur jetën pesë persona.

Soolking dhe Dhurata Dora të enjten që lamë pas kishin organizuar një koncert në kryeqytetin e Algjerisë, Algeries.

Por koncerti kishte përfunduar në mënyrë tragjike pasi pesë person ndër ta edhe gra humbën jetën dhe dhjetëra të tjerë mbetën të lënduar për shkak të një përleshjeje që kishte filluar jashtë stadiumit.

I tronditur nga kjo ngjarje algjeriani që në prill kishte bashkëpunuar me Dhurata Dorën për hitin ‘Zemër’ ka hequr gjithë fotografitë nga llogarie e tij në Instagram.