4.6 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

Përfundon takimi, gazetarët mbesin të bllokuar në hollë të Kuvendit të Kosovës – LDK e VV shfrytëzojnë tjetër dalje

Rekomandime

Takimi mes LDK-së e Lëvizjes Vetëvendosje duket se ka përfunduar. Ata kanë shfrytëzuar një dalje tjetër duke ju ikur mediave dhe gazetarëve.

Kurse gazetarët, kanë mbetur të bllokuar në hollë të Kuvendit të Kosovës.

Takimi ka zgjatur për më shumë se dy orë dhe nuk dihet nëse dy partitë kanë arritur të dakordohen.

Më shumë artikuj

Të fundit