19.2 C
Pristina
Wednesday, June 7, 2023

Përvëluese: Albërije Hadërgjonaj çmend fansat me fotot e saj me bikini

- Advertisement -

Të rekomanduara

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj për të cilën vitet janë vetëm numër, ka befasuar fansat me fotografitë e fundit në InstaStory.

Ajo pa dyshim që është një nga femrat më të komentuara të estradës, por së fundmi 44 vjeçarja tregohet mjaft aktive në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga jeta e saj.

Përmes fotografisë së fundit që ka publikuar në Instagram tregoi linjat përfekte në bikini. Duket se për Albërijen vitet janë vetëm numra dhe vazhdon të kujdeset në maksimum për format trupore.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -