13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Milaim Zeka e puth Robert Berishën në emision

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një deklaratë që Robert Berisha e dha në edicionin festiv “N’Darkë” ne T7, i bëri përshtypje Milaim Zekës i cili zgjohet dhe e puthë atë.

“Nuk kam qare pa u qu e me puthë Robertin për këta që sapo e tha”, u shpreh ai.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -