13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Shkenda Dubova tregon linjat përfekte trupore

- Advertisement -

Të rekomanduara

Këngëtarja kosovare Shkenda Dubova çdo ditë e më shumë po zbukurohet.

Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi nga një ndejë ku duket mjaft bukur.

E veshur me një fustan të zi që ia theksonte linjat trupore e me flokët dredha, Dubova ka treguar se ka qenë në një dasmë.

- Advertisement -

Dubova ka publikuar edhe një fotografi brenda veturës në të cilën duket se ka shkëlqyer.

Shkenda Dubova
Shkenda Dubova
- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -