11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

‘Pishman’ Tahiri: Mjekrën e premtova vetëm që gazetarët të merren me të

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Koalicioni parazgjedhor nga AAK dhe PSD thonë se kandidati I tyre për kryeministër do vazhdoj me punët që kanë mbetur.

Këngëtari dhe tash kandidatë për deputet Labinot Tahiri ka deklaruar se ai votat në mandatin e kaluar e ka marrë nga besimi i qytetarëve.

“ Mu mkanë votuar ata njerëz që më kanë besuar sepse unë jam një person që bashkë me ndihmën e shumë njerëzve kam shpëtuar jetë njërzve”, ka thënë Tahiri.

Ai ka përmendur edhe protestën e tij që e kishte për mos liberalizimin e vizave.

Ai kishte premtuar që nuk do e hiqte mjekrën.

“Mjekra është punë e imja. Atë e kam bërë për portale e juve si gazetar që të merreni me të”, tha ai.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img