11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Gjendet e vdekur aktorja e njohur

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Ylli i filmave për të rritur, Jessica Jaymes, ka ndërruar jetë në moshën 43 vjeçare, shkruan lajmi.net.

Mediat e huaja kanë bërë të ditur se ajo ka vdekur sot në shkaqe të panjohura.

Thuhet se një shoqe ka shkuar të kontrollonte Xhesikën pasditen e së martës në shtëpinë e saj në San Fernando Valley sepse ajo nuk kishte dëgjuar prej saj për një kohë dhe e gjeti atë pa shenja jete.

Shkaku i vdekjes është ende i panjohur dhe tani Zyra e Korporatës L.A. Coroner’s po heton./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img