8.6 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

E fejuara e Rashicës shkëlqen me një fustan tepër të bukur, vëmendje marrin edhe të pasmet e saj

Rekomandime

Belkiz Kera është e fejuara e futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Milot Rashicës

Belkiz dhe Milot janë njëri ndër çiftet e njohura të cilët përfliten shumë shpesh në mediet rozë për pamjen e tyre.

Që të dy kanë shije për veshje, dhe janë shumë të dalluar.

Por, sot na shfaqet vetëm Belkiz e cila duket se është bërë gati që të shkoj në ndonjë dasmë apo kanagjegj dhe ishte veshur me një fustan të kuq i cili i shkonte aq mirë për trupi.

Po, ajo që mori më shumë vëmendjen tek kjo pozë, janë të pasmet e formësuara të bukuroshes.

Nuk dihet nëse edhe Belkiz është duke bërë fitnes e ushtrime që t’i zhvillohen të pasmet, apo thjesht i ka një dhuratë nga natyra.

Më shumë artikuj

Të fundit