1.3 C
Pristina
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Rita Ora publikon videon e këndshme duke biseduar në shqip me një fëmijë

Rekomandime

Rita Ora ka postuar një video, ku shfaqet duke folur shqip me një fëmijë.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video të këndshme, në të cilën bashkëbisedon me një fëmijëVideoja ishte realizuar gjatë qëndrimit të Ritës në Kosovë, e cila mbajti koncert më 17 shkurt 2018

Teksa po qëndronte në hotel, këngëtarja dhe vogëlushi po shikonin nga dritarja qytetarët që kishin ardhur për ta dëgjuar ‘live’ atë.

Rita Ora fliste shqip me djaloshin, i cili e pyeste se çfarë po presin gjithë ajo turmë e njerëzve jashtë.“Gjithmonë duke përfaqësuar shqiptarët”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

Rita talking Albanian with kids is my new fav thing in this world @ritaora

A post shared by @ ritaorabelgium on

Më shumë artikuj

Të fundit