13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Policia jep detaje për aksidentin e rëndë ku traktori u ça përgjysmë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Shoferi i një traktori ka mbetur i lënduar pas një aksidentit me një veturë në fshatin Tërstenik të Drenasit.

Bajram Krasniqi nga Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin duke thënë se një person ka mbetur i lënduar.

- Advertisement -

“Rreth orës 13 e 35 ka ndodhur një aksident në fshatin Tërstenik të Drenasit. Në aksident kanë qenë të përfshirë një veturë dhe një traktor. Drejtuesi i traktorit ka mbetur i lënduar”, ka deklaruar Krasniqi.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -