13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Policia jep detaje për aksidentin në Kaqandoll

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një aksident trafiku me të lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot rreth orës 12:00, në rrugën rajonale Mitrovicë- Podujevë, segmenti rrugor fshati Kaqandoll.

Avni Zahiti, zëdhënës rajonal i policisë në Mitrovicë ka thënë për Indeksonline se tre persona kanë marrë lëndime trupore.

- Advertisement -

“Nga të dhënat e para nga vendi i ngjarjes bëhet e ditur se si pasojë e mospërshtatjes se shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës drejtuesi humb kontrollin ndaj veturës dhe del nga rruga, si pasojë lëndime kanë pësuar drejtuesi dhe dy pasagjerët, të cilët kanë kërkuar trajtim mjekësor në spitalin rajonal në Mitrovicë”, ka thënë Zahiti

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -