Politikanja e PDK’së në përgatitje intenzive për fushatë

0
131

Arta Nitaj është një emër mjaft i komentuar e gjithë kjo falë famës dhe bukurisë që ka.

Aktorja dhe moderatorja e njohur kosovare, linjat e saj impresive i ka treguar edhe në disa imazhe që ka hedhur së fundi në llogarinë e saj të ‘Instagramit’ ku numëron më shumë se 171 mijë ndjekës, shkruan Indeksonline.

Arta e cila u bë e njohur nga roli i ‘Xhesikës’ në serialin ‘O Sa Mirë’ erdhi tejet seksi në një fustan të gjatë me shkëlqim në të cilin theksoj këmbët e gjata, e grimuar, flokë të gjata seksi të kombinuar me aksesor, Arta dukej ‘bombë’.

“Një foto nuk ishte e mjaftueshme”, ka shkruar Arta në mbishkrimin e fotografive.

Ndryshe, përveç angazhimeve si moderatorë, Arta ditë më parë ka aderuar në PDK