0.6 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Këngëtarja tallava i vardiset Kadri Veselit

Rekomandime

Këngetarja e Muzikes Live e Njohur si tigresha është tejet e pasionuar pas Kadri Veselit Kryetar i PDK-së.

Ajo në një intervistë për Kohapress.info shprehet e Lumtur që në Kosovë ka njerz si Kadri Veseli.

“Ndjehem tejet e lumtur se jetoj në një epokë me Kadri Veselin Kryeministrin në Ardhje”, shprehet ajo.

Kur e takova për here te parë isha shumë e emocionuar. Ai është i thjesht i dashur dhe i qetë unë besoj se ai do ta bëjë Kosoven Amerikë shprehet më tej Tigresha./Kohapress.info

Më shumë artikuj

Të fundit